Samarbejdspartnere

Hos Podcastnu.dk samarbejder vi med en lang række virksomheder, sponsorer, foreninger osv. Her er listet en del af dem, vi gennem årene har samarbejdet med enten som leverandører af indhold, sponsorater, markedsføring eller affiliate-/reklamesamarbejde. (reklamelinks forekommer i nedenstående liste)

55 Nord – www.55nord.dk
Agerbæk El-service – www.agerbækel.dk
Apopro online apotek – www.apopro.dk
Astion Pharma – www.astionpharma.dk
Australian Bodycare – www.australian-bodycare.com
Billige pokaler – www.billigepokaler.dk
Billig Sport 24 – www.billigsport24.dk
Biva Møbler – www.biva.dk
Coolshop – www.coolshop.dk
Cykelpartner – www.cykelpartner.dk
DanGuitar – www.danguitar.dk
Davidsen – www.davidsenshop.dk
Dyreverdenen – www.dyreverdenen.dk
Esthers Rengøringsservice – www.erss.dk
Evermart – www.evermart.dk
Fashion Girl – www.fashiongirl.dk
Fede Priser – www.fedepriser.dk
Find Forsikring – www.findforsikring.dk
Frishop – www.frishop.dk
Gucca – www.gucca.dk
Helsam – www.helsam.dk
Helsebixen – www.helsebiksen.dk
Homeshop – www.homeshop.dk
Jyske Vestkysten – www.jv.dk
Legetøjseksperten.dk – www.legetoejseksperten.dk
Mecindo – www.mecindo.dk
Mal Godt – www.malgodt.dk
Med24 – www.med24.dk
Min Købmand Agerbæk – www.facebook.com/mk6753
Molly & My – www.mollyogmy.dk
My Phoneshop – www.my-phoneshop.dk
Netspiren – www.netspiren.dk
Nordic Way webhosting – www.nordicway.dk
Only 4 Kids – www.only4kids.dk
PetLux – www.petlux.dk
Pixojet – www.pixojet.dk
Porcani – www.porcani.dk
Proshop – www.proshop.dk
Satana – www.satana.dk
ShytoBuy – www.shytobuy.dk
SpilCompagniet – www.spilcompagniet.dk
Sund Leg – www.sundleg.dk
Tales – www.tales.dk
Telmore – www.telmore.dk
Vibla – tryksager og merchandise – www.vibla.dk
VVS.dk – www.vvs.dk
WEBdanes – www.webdanes.dk

Ønsker du at samarbejde med os om sponsorater, reklamesamarbejde, affiliate, event eller indhold, så kontakt os på info@podcastnu.dk eller tlf. 24806660.